Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Trambusti

Chianti Trambusti zostało założone w 1934 roku przez Orlando Trambusti, miłośnika wina i konesera, który postanowił zamienić swoje naturalne powołanie w zawód. Z pierwszego magazynu w Greve in Chianti w 1939 roku firma przeniosła się do gminy Impruneta w prowincji Florencja. Firma pozostała tam przez całą II wojnę światową.

W 1956 roku firma przeniosła się do Florencji, przy Via Pistoiese, gdzie można ją znaleźć do dziś. Orlando Trambusti, założyciel i motor ciągłego rozwoju firmy, zmarł w 1982 roku. Dlatego jego syn Giovanni objął ster Chianti Trambusti, nadal postępując zgodnie z wytycznymi swojego przedsiębiorczego ojca, starannie i umiejętnie wybierając najlepsze wina Toskanii, butelkowanie ich i dostarczanie lojalnym konsumentom i klientom we Włoszech i za granicą.

W latach 90-tych troje dzieci Giovanniego Giacomo, Veronica i Francesco dołączyło do firmy, a dzięki ich wsparciu i wkładowi firma jest dziś dużą firmą winiarską z nowoczesnym, funkcjonalnym sprzętem do produkcji i butelkowania win najwyższej jakości, przy pełnym poszanowaniu tradycji i terytorium.

W 2000 roku firma powróciła do swojego terytorialnego powołania, kupując Tenutę Poggio ai Mandorli w Greve i przywracając jej pierwotny blask.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony włoskiego producenta win Trambusti.

Kup wina od włoskiego producenta Trambusti w naszym sklepie internetowym.