Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Vila Nova

Casa de Vila Nova zajmuje pozycję na rynku vinho verde jako producent wina, który łączy tradycję i doświadczenie jej założycieli z witalnością i innowacyjnością młodego pokolenia. Ich misją jest oferowanie swoim klientom młodego i świeżego Vinho Verde o doskonałej jakości, unikalnej w skali światowej i zapewniającej prawdziwe zróżnicowanie blisko konsumenta końcowego. Wizja ma być rozpoznawalna jako jakość i innowacyjność firmy Vinho Verde. Używane odmiany winorośli to Alvarinho, Avesso, Loureiro, Arinto, Fernão Pires, a także Chardonnay i Sauvignon Blanc.

W rodzinie od XII wieku. Od początkowej wieży, wciąż zintegrowanej z lokalem, dom był rozbudowywany w bloki, zarówno renowując stare obszary, jak i budując nowe.

Pod koniec lat 70. właściciel Luís Lencastre zaczyna jako producent vinho verde. W 1986 roku winnice zostały całkowicie odnowione i dokonano nowej inwestycji w maszyny, sprzęt i zasoby rolnicze. W 1993 roku, aby rozwijać i ulepszać działalność związaną z winem i nieruchomościami, powstała firma Sociedade Agrícola e Imobiliária da Casa de Vila Nova, Lda, która przejęła całą działalność Casa de Vila Nova. Po raz pierwszy w 2003 r. winogrona z winnic Casa de Vila Nova zostały użyte do produkcji vinho verde, przy jednoczesnym zachowaniu resztkowej sprzedaży winogron luzem. Od tego czasu kilka marek vinho verde z Casa de Vila Nova zostało umieszczonych w nowoczesnej dystrybucji, a ostatnio w wybranych restauracjach i hotelach.

Casa de Vila Nova jest firmą rodzinną, której partnerami biznesowymi są bracia Bernardo, Luísa, Sofia i Filipe.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony portugalskiego producenta win Vila Nova.

Kup wina od portugalskiego producenta Vila Nova w naszym sklepie internetowym.