Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Villa Maria

W 1961 roku, mając zaledwie 21 lat, George Fistonich wydzierżawił pięć akrów ziemi od swojego ojca w Mangere w Auckland i rozpoczął pracę z zaledwie hektarem winorośli. George zrobił swoje pierwsze wino pod nazwą Villa Maria w 1962 roku z winogron zebranych z tego bloku. W latach sześćdziesiątych Villa Maria była jednoosobowym zespołem, którego żona George'a, Gail, wspierała go w jego przedsięwzięciu. George produkował wytrawne wina czerwone i białe, pozyskując winogrona z większych regionów Auckland. We wczesnych latach siedemdziesiątych George zaczął zatrudniać pracowników i firma szybko się rozwijała. Obecnie Villa Maria zatrudnia ponad 250 stałych pracowników, uprawia 28 różnych odmian winorośli i eksportuje wino do ponad 60 krajów na całym świecie.

Wierzą, że mogą żyć pełnią życia, jednocześnie chroniąc ziemię dla przyszłych pokoleń. Ich miłość do tej ziemi prowadzi do stawiania zrównoważonego rozwoju na pierwszym miejscu we wszystkim, co robią, dbając o zachowanie swoich zasobów, aby przetrwały długo w przyszłości.

Są świadomi swojego wpływu na środowisko. Nieustannie pracują nad ich celami w zakresie zrównoważonego rozwoju, podejmując kroki w kierunku zerowej ilości odpadów, zmniejszając emisję dwutlenku węgla i przekształcając swoje winnice w produkcję ekologicznych win. Jako strażnicy ziemi pracują z nią w harmonii, pielęgnują swoją więź z nią i szanują dary, które zapewnia. Dbanie o ziemię gwarantuje, że zadba o nas.

Kiedy skosztujesz naszego wina, zasmakujesz dbałości o glebę, świadomej pielęgnacji winorośli, starannego obchodzenia się z owocami i szacunku dla naszego związku z ziemią.

Więc oddawaj się, doceniaj, celebruj życie i dziel się wdzięcznością z przyjaciółmi i rodziną.

Jako firma rodzinna chęć pozostawienia czegoś dla następnego pokolenia jest zawsze obecnym i nadrzędnym celem biznesowym

SIR GEORGE FISTONICH, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony nowozelandzkiego producenta win Villa Maria.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Villa Maria w naszym sklepie internetowym.