Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Villa Maria

[produkty]

W 1961 roku, mając zaledwie 21 lat, George Fistonich wydzierżawił pięć akrów ziemi od swojego ojca w Mangere w Auckland i rozpoczął pracę z zaledwie hektarem winorośli. George zrobił swoje pierwsze wino pod nazwą Villa Maria w 1962 roku z winogron zebranych z tego bloku. W latach sześćdziesiątych Villa Maria była jednoosobowym zespołem, którego żona George'a, Gail, wspierała go w jego przedsięwzięciu. George produkował wytrawne wina czerwone i białe, pozyskując winogrona z większych regionów Auckland. We wczesnych latach siedemdziesiątych George zaczął zatrudniać pracowników i firma szybko się rozwijała. Obecnie Villa Maria zatrudnia ponad 250 stałych pracowników, uprawia 28 różnych odmian winorośli i eksportuje wino do ponad 60 krajów na całym świecie.

Wierzą, że mogą żyć pełnią życia, jednocześnie chroniąc ziemię dla przyszłych pokoleń. Ich miłość do tej ziemi prowadzi do stawiania zrównoważonego rozwoju na pierwszym miejscu we wszystkim, co robią, dbając o zachowanie swoich zasobów, aby przetrwały długo w przyszłości.

Są świadomi swojego wpływu na środowisko. Nieustannie pracują nad ich celami w zakresie zrównoważonego rozwoju, podejmując kroki w kierunku zerowej ilości odpadów, zmniejszając emisję dwutlenku węgla i przekształcając swoje winnice w produkcję ekologicznych win. Jako strażnicy ziemi pracują z nią w harmonii, pielęgnują swoją więź z nią i szanują dary, które zapewnia. Dbanie o ziemię gwarantuje, że zadba o nas.

Kiedy skosztujesz naszego wina, zasmakujesz dbałości o glebę, świadomej pielęgnacji winorośli, starannego obchodzenia się z owocami i szacunku dla naszego związku z ziemią.

Więc oddawaj się, doceniaj, celebruj życie i dziel się wdzięcznością z przyjaciółmi i rodziną.

Jako firma rodzinna chęć pozostawienia czegoś dla następnego pokolenia jest zawsze obecnym i nadrzędnym celem biznesowym

SIR GEORGE FISTONICH, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony nowozelandzkiego producenta win Villa Maria.

Kup wina od nowozelandzkiego producenta Villa Maria w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661