Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Vinos Sanz

Sześć pokoleń oddanych pielęgnacji wina, zamiłowaniu do dobrze wykonanej pracy i ścisłemu monitorowaniu winnicy. Długa historia najstarszej winnicy Rueda, która z powodzeniem przystosowała się do nowych czasów, szanując dziedzictwo ponad stuletniego doświadczenia. W winnicy powstaje wino. To winogrono wyznacza splendor wina Vinos Sanz. To dobra troska i modlitwa, cierpliwy czekanie, aż wykiełkuje winorośl i wyląduje krzepka i krzepka, ale twarda na winorośli, która czyni różnicę. Wino Terroir ukształtowane przez klimat, glebę i człowieka, które zapewnia eleganckie trunki.

W 1870 roku rodzina z La Seca, znana jako Donatos, wierzyła w wciąż niepewny potencjał ich kraju do produkcji białych win, win wytwarzanych z prawie nieznanej lokalnej odmiany o nazwie Verdejo. Wino było sprzedawane przez arrobę za 12 lub 13 realów i transportowane w wozach ciągniętych przez woły i muły.

Dnia 12 stycznia 1980 r. utworzono Denominación de Origen Rueda w uznaniu jakości i specjalnych właściwości tych białych win, wytwarzanych z unikalnej na świecie odmiany. Vinos Sanz, najstarsza winnica w regionie, włączył się w to przedsięwzięcie, budując nowe obiekty w Rueda, wyposażając ją w najnowocześniejszą technologię winiarską w celu uzyskania wyższej jakości wina.

Mocno przekonani, że najwyższa jakość produktu zależy głównie od jego surowców, w Vinos Sanz koncentrują się na zachowaniu maksymalnego wyrazu winnicy, dokładaniu staranności w procesie produkcji winogron, krok po kroku, dzień po dniu, pielęgnowaniu nad mistrzowskim przetwarzaniem winogron w wino, a tym samym nadaniem im osobistego charakteru, wiedząc, że są wierni swoim zasadom: jakości i tradycji.

W XXI wieku stoją przed nowymi wyzwaniami, takimi jak stały wzrost międzynarodowej obecności ich winnic. Aby sprostać tym wyzwaniom, Vinos Sanz przygotowuje projekt architektoniczny budowy nowej winnicy w sercu Ruedy. Projekt ten połączy ich tradycyjne gusta z najnowocześniejszą architekturą, technologią i udogodnieniami.

Ponadto rozpoczęli nowy projekt w Madrycie o Nazwie Pochodzenia, poszerzając tym samym swoją ofertę o wina czerwone z tego obszaru winiarskiego.

Kup wina od hiszpańskiego producenta Vinos Sanz w naszym sklepie internetowym.