Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Vinos Sanz

[produkty]

Sześć pokoleń oddanych pielęgnacji wina, zamiłowaniu do dobrze wykonanej pracy i ścisłemu monitorowaniu winnicy. Długa historia najstarszej winnicy Rueda, która z powodzeniem przystosowała się do nowych czasów, szanując dziedzictwo ponad stuletniego doświadczenia. W winnicy powstaje wino. To winogrono wyznacza splendor wina Vinos Sanz. To dobra troska i modlitwa, cierpliwy czekanie, aż wykiełkuje winorośl i wyląduje krzepka i krzepka, ale twarda na winorośli, która czyni różnicę. Wino Terroir ukształtowane przez klimat, glebę i człowieka, które zapewnia eleganckie trunki.

W 1870 roku rodzina z La Seca, znana jako Donatos, wierzyła w wciąż niepewny potencjał ich kraju do produkcji białych win, win wytwarzanych z prawie nieznanej lokalnej odmiany o nazwie Verdejo. Wino było sprzedawane przez arrobę za 12 lub 13 realów i transportowane w wozach ciągniętych przez woły i muły.

Dnia 12 stycznia 1980 r. utworzono Denominación de Origen Rueda w uznaniu jakości i specjalnych właściwości tych białych win, wytwarzanych z unikalnej na świecie odmiany. Vinos Sanz, najstarsza winnica w regionie, włączył się w to przedsięwzięcie, budując nowe obiekty w Rueda, wyposażając ją w najnowocześniejszą technologię winiarską w celu uzyskania wyższej jakości wina.

Mocno przekonani, że najwyższa jakość produktu zależy głównie od jego surowców, w Vinos Sanz koncentrują się na zachowaniu maksymalnego wyrazu winnicy, dokładaniu staranności w procesie produkcji winogron, krok po kroku, dzień po dniu, pielęgnowaniu nad mistrzowskim przetwarzaniem winogron w wino, a tym samym nadaniem im osobistego charakteru, wiedząc, że są wierni swoim zasadom: jakości i tradycji.

W XXI wieku stoją przed nowymi wyzwaniami, takimi jak stały wzrost międzynarodowej obecności ich winnic. Aby sprostać tym wyzwaniom, Vinos Sanz przygotowuje projekt architektoniczny budowy nowej winnicy w sercu Ruedy. Projekt ten połączy ich tradycyjne gusta z najnowocześniejszą architekturą, technologią i udogodnieniami.

Ponadto rozpoczęli nowy projekt w Madrycie o Nazwie Pochodzenia, poszerzając tym samym swoją ofertę o wina czerwone z tego obszaru winiarskiego.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta win Vinos Sanz.

Kup wina od hiszpańskiego producenta Vinos Sanz w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661