Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Weingut Heinrich Gies

Winiarnia Heinrich Gies & Sohn w Bad Durkheim ma 150 lat. W 2011 roku majątek przejęli = winiarze z VIER JAHRESZEITEN, ale nadal działają jako całkowicie niezależna firma. Zachowano również tradycyjną nazwę.

W lokalu w Friedelsheim znaleziono nową lokalizację z idealnymi warunkami, które były używane jako winiarnia już w XVIII wieku. Tutaj, w dobrze klimatyzowanych piwnicach, ich wybitne wina mogą spokojnie rozwijać swoje aromaty zanim podbiją podniebienie koneserów.

Wina z winnicy Heinrich Gies są dla producentów czymś wyjątkowym: „spełniamy nasze marzenie, pomagając Wam, czekamy na następny rocznik w uporządkowany, aromatyczny sposób”.

Oczywiście szczególną uwagę poświęca się tutaj również Rieslingowi, czasami rozwijał się również jako wino z jednego miejsca. Inne odmiany win białych, takie jak Sauvignon Blanc, Chardonnay,
Pinot Gris i Pinot Blanc urzekają małymi ilościami. „Małe i dobre”. Szczególną uwagę zwracają tu na wina czerwone i na Pinot Noir, Merlot, Cabernet Sauvignon i Dornfelder, które mają dużo dodatkowego czasu na pełny rozwój.

Kup wina od niemieckiego producenta Weingut Heinrich Gies w naszym sklepie internetowym.