Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Weingut Neiss

[produkty]

Położone w gminie Kindenheim Weingut Neiss zajmuje 17 hektarów i obejmuje następujące obszary: Burgweg, Frafenstuck, Vogelsang w regionie winiarskim Pfalz (lub Palatynat), Heiligenkirche, Schlossberg i Sonnenberg.

W 1959 roku Ludi Neiss i jego żona Christine byli rolnikami prowadzącymi winiarnię. W latach siedemdziesiątych wszystkie swoje gospodarstwa przekształcili w winnice, a w 1997 r. przejął je ich syn Axel Neiss. Axel, winiarz piątego pokolenia, zmodernizował rodzinną winnicę. Istniejące wina zostały zastąpione klasycznymi odmianami winogron, a posiadłość została powiększona, aby objąć jedne z najlepszych miejsc w regionie. Przebudowując etykiety i wizerunek posiadłości, Axel zmienił metody pracy zarówno w winnicach, jak i w piwnicach.

W tym północnym regionie o chłodnym klimacie winorośle wyrastają głęboko na glebach bogatych w minerały z dużą ilością kredy. Połowa rodzinnych winnic jest obsadzona białymi odmianami, a druga połowa czerwonymi. Axel Neiss kieruje się dążeniem do doskonałości. Zarówno w winnicy, jak iw piwnicy stosuje zrównoważone, zintegrowane praktyki zalecane przez „Kontrolliert umweltschonender Weinbau Rheinland - Pfalz”. Osiedle jest również członkiem stowarzyszenia Die junge Pfalz.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony niemieckiego producenta win Weingut Neiss.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-710-801