Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Wildeberg

[produkty]

Płaszcz Ziemi unosi się nad łagodnym miastem Franschhoek, dzikim kawałkiem nieokiełznanej góry, na której znajduje się farma o nazwie Wildeberg. Region winiarski o ugruntowanej pozycji od około 350 lat, rozsądne pokolenia nigdy nie myślały o zasadzeniu tu winorośli, dopóki szczęśliwa grupa idealistów niedawno wyciągnęła szyje na tym zboczu i oszołomiona nadzieją zdecydowała się spróbować. Franschhoek znajduje się na samym skraju południowo-wschodniego krańca czcigodnego regionu przybrzeżnego Przylądka. W rzeczywistości granica posiadłości Wildeberga biegnie ponad szczytem góry, gdzie region przybrzeżny ustępuje usianej pawianami drodze do Grabouw i szerszego Przylądka Zachodniego.

Wina Wildeberg wyrażają najbardziej urzekający owoc z Doliny Franschhoek. W ich butelkach Wildeberg Terroirs wychodzą poza swój dom, na skupisko wyjątkowych miejsc o innym pochodzeniu. Kompaktowa hala beczkowa na farmie intensywnie bulgocze dzikimi fermentami, podczas gdy mała winiarnia będzie tworzyć kolejną fazę ewolucji. Mają wspaniałe zakwaterowanie dla gości i prawdopodobnie najbardziej dramatyczną salę degustacyjną na półkuli.
Góra bogata w metafory z wizualną siłą, która schlebia każdemu winu, wydania Wildeberg i Terroirs wyrażają ich ciągły cel - wyjątkowe wina, choć skromne pochodzenie. Jeśli trwała pamięć o ich winach pozostaje teksturalnym poczuciem miejsca, wówczas przedstawiają Przylądek zgodnie z oczekiwaniami.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony producenta z RPA Wildeberg.

Kup wina od producenta z RPA Wildeberg w naszym sklepie internetowym.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661