Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Wildeberg

Płaszcz Ziemi unosi się nad łagodnym miastem Franschhoek, dzikim kawałkiem nieokiełznanej góry, na której znajduje się farma o nazwie Wildeberg. Region winiarski o ugruntowanej pozycji od około 350 lat, rozsądne pokolenia nigdy nie myślały o zasadzeniu tu winorośli, dopóki szczęśliwa grupa idealistów niedawno wyciągnęła szyje na tym zboczu i oszołomiona nadzieją zdecydowała się spróbować. Franschhoek znajduje się na samym skraju południowo-wschodniego krańca czcigodnego regionu przybrzeżnego Przylądka. W rzeczywistości granica posiadłości Wildeberga biegnie ponad szczytem góry, gdzie region przybrzeżny ustępuje usianej pawianami drodze do Grabouw i szerszego Przylądka Zachodniego.

Wina Wildeberg wyrażają najbardziej urzekający owoc z Doliny Franschhoek. W ich butelkach Wildeberg Terroirs wychodzą poza swój dom, na skupisko wyjątkowych miejsc o innym pochodzeniu. Kompaktowa hala beczkowa na farmie intensywnie bulgocze dzikimi fermentami, podczas gdy mała winiarnia będzie tworzyć kolejną fazę ewolucji. Mają wspaniałe zakwaterowanie dla gości i prawdopodobnie najbardziej dramatyczną salę degustacyjną na półkuli.
Góra bogata w metafory z wizualną siłą, która schlebia każdemu winu, wydania Wildeberg i Terroirs wyrażają ich ciągły cel - wyjątkowe wina, choć skromne pochodzenie. Jeśli trwała pamięć o ich winach pozostaje teksturalnym poczuciem miejsca, wówczas przedstawiają Przylądek zgodnie z oczekiwaniami.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony producenta z RPA Wildeberg.

Kup wina od producenta z RPA Wildeberg w naszym sklepie internetowym.