Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Wineintube

[produkty]

Wineintube, S.L. została założona w styczniu 2008 roku w Valls (Tarragona, Hiszpania) w celu wprowadzenia innowacji do świata opakowań do wina.

Obaj założyciele firmy pochodzą z rodzin winiarskich z regionu Alt Camp. Rodzinne winnice zajmują powierzchnię 90 hektarów i są częścią obszaru „Denominación de Origen Tarragona”, na którym uprawiane są białe odmiany Macabeo, Xarello, Parellada i Chardonnay oraz czerwone odmiany Tempranillo, Merlot, Syrah i Black Grenache. Winnice graniczą od północy z górami Prades, od wschodu z rzeką Gaià, od południa z Morzem Śródziemnym, a od zachodu z górami Llaveria i Argentera. Gleba na tym terenie powstała w okresie miocenu i jest wapienna. Klimat jest typowo śródziemnomorski, z łagodnymi zimami i ciepłymi latami.

Jeśli chodzi o produkcję wina i pakowanie ich zbiorów, ściśle współpracują z winiarnią w wiosce Bràfim, oddalonej o około 4 kilometry od ich winnicy. Współpraca ta pozwala im kontrolować proces produkcji wina i postępować zgodnie z procedurami jakościowymi niezbędnymi do pozyskania win spełniających wymagania i potrzeby klientów.

Ich systemy produkcji i pakowania zapewniają pełną identyfikowalność całego procesu. Wineintube jest dostępny w 3-litrowym formacie „wineintube”.

Pojemnik Wineintube składa się z hermetycznej torby z kranikiem lub dozownikiem umieszczonej w cylindrycznym pudełku z uchwytem ułatwiającym transport.

Ten rodzaj opakowania pozwala zachować wszystkie właściwości wina, ponieważ worek kurczy się podczas opróżniania, zapobiegając w ten sposób kontaktowi wina z powietrzem. Cylindryczne pudełko izoluje torbę i chroni ją przed światłem.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony hiszpańskiego producenta Wineintube.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661