Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 

Greywacke Sauvignon Blanc

109.00
+
 • Kraj
  Nowa Zelandia
 • Region - Nowa Zelandia
  Marlborough
 • Zawartość alkoholu
  13%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Sauvignon Blanc
 • Pojemność butelki
  750ml
 • Nagrody
  Bestseller
Opis

Greywacke Sauvignon Blanc to z jednej strony arcytypowe dla nowozelandzkiego sauvignon blanc z jego aromatyczną intensywnością, z drugiej – stanowi tego stylu wcielenie bodaj najdoskonalsze. Nuty świeżego szparaga i chrupiącej zielonej papryki z idealną wręcz dla białych win kwasowością. Do tego mineralność niczym łyk z zimnego górskiego potoku. Znajduje się w pierwszej piątce najlepszych Sauvignon Blanc z całego świata."}" data-sheets-userfor">Greywacke Sauvignon"Blanc to z jednej strony arcytypowe dla nowozelandzkiego sauvignon blanc z jego aromatyczną intensywnością, z drugiej – stanowi tego stylu wcielenie bodaj najdoskonalsze. Nuty świeżego szparaga i chrupiącej zielonej papryki z idealną wręcz dla białych win kwasowością. Do tego mineralność niczym łyk z zimnego górskiego potoku. Znajduje się w pierwszej piątce najlepszych Sauvignon Blanc z całego świata.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TO WINO KUPOWALI RÓWNIEŻ: