Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 

Frontonio Microcosmico Macabeo

89.00
+
 • Kraj
  Hiszpania
 • Zawartość alkoholu
  13.5%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Macabeo
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Frontonio Microcosmico Macabeo to białe, wytrawne wino z Hiszpanii. Kolor wina cytrynowy z zielonymi refleksami. Wyczuwalne aromaty grejfruta, cytryny z mineralnymi surowymi i powściągliwymi aromatami wędzenia. Harmonijne skoncentrowane podniebienie o wyrazistej kwasowości i eleganckiej wyrazistej strukturze oraz średniej treści. Czysty, suchy styl niezwykłego makabeo pochodzącego ze starych winorośli i suchej uprawy. Złożony i długi finisz. Frontonio Mictrocósmico Macabeo nosi imię świętego Frontonio, patrona Épila, miasta w Valdejalón w północno-wschodniej Hiszpanii, gdzie jest produkowany. Legenda głosi, że św. Frontonio został ścięty przez Rzymian. Jego ciało pochowano na cmentarzu, a głowę wrzucono do rzeki Ebro w pobliżu Saragossy.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.