Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 
Gerovassiliou Malagousia

Gerovassiliou Malagousia

122.00
+
Opis

Gerovassiliou Malagousia to białe, wytrawne wino z Grecji. Wino jest produkowane z greckiej odmiany winogron Malagousia, która dzięki staraniom Vangelisa Gerovassiliou została uratowana przed wyginięciem. Część wina winifikuje się w beczkach z francuskiego dębu. Wino pozostawia się wraz z osadem na kilka miesięcy, aby uzyskać strukturę i ciało. Ma wspaniały słomkowy kolor z zielonkawymi odcieniami i aromat dojrzałych owoców, takich jak gruszka, mango i cytrusy. Na podniebieniu bogaty smak skórki cytryny, długotrwały, wyważony finisz. Najlepiej smakuje w temperaturze 8–10°C. Foodpairing: Owoce morza, drób, dania z makaronu z lekkimi sosami, sałatki ze świeżych warzyw, kuchnia śródziemnomorska i azjatycka.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.