Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 
Gerovassiliou Viognier

Gerovassiliou Viognier

139.00
+
 • Kraj
  Grecja
 • Zawartość alkoholu
  13.5%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Viognier
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Gerovassiliou Viognier to białe, wytrawne wino z Grecji. Odmiana Viognier, uprawiana kiedyś głównie w Dolinie Rodanu, została zasadzona w winnicy Gerovassiliou w latach '90 XX w. w ścisłej współpracy z Wydziałem Rolnictwa Uniwersytetu w Salonikach. Charakterystyczne dla tej winnicy jest, że wina fermentują w kadziach z francuskiego dębu. Tak też jest w przypadku Viogniera. W kolejnym etapie produkcji wino leżakuje na osadzie z drożdży. Wino ma zapach i smak moreli, brzoskwini, uzupełniony dymnym akcentem. Bogate, aromatyczne wino na wielu poziomach, ze zrównoważoną kwasowością i dobrym finiszem. Nagrody: Mundus Vini - Złoty Medal Decanter World Wine Awards - Platynowy Medal 94/100 - Decanter World Wine Awards 93/100 - Wine & Spirits Magazine

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.