Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 

Turnau Szlachetny zbiór

Producent: Turnau[produkty]
105.00
+
 • Kraj
  Polska
 • Zawartość alkoholu
  14%
 • Wytrawność
  słodkie
 • Szczep
  Solaris
 • Pojemność butelki
  375ml
 • Region - Polska
  Zachodniopomorskie
Opis

Proces tworzenia wina z winogron dotkniętych szlachetną pleśnią to rzecz trudna i niepewna. W winnicy bowiem muszą zaistnieć bardzo specyficzne warunki mikroklimatyczne, które sprawią, że winogrona pokryją się odmianą pleśni – botrytis cinerea. Botrytis absorbuje wodę z gron, co sprawia że wzrasta koncentracja słodyczy i pojawiają się unikatowe smaki i aromaty. Tak powstałe słodkie wino w Winnicy Turnau nazwane zostało „Szlachetny zbiór”. W winie tym znajdziemy aromaty polnych kwiatów przeplatające się z pomarańczową owocowością. Wysoką słodycz wina równoważą akcenty soczystego grejpfruta. Wino „Szlachetny zbiór” powstało z winogron odmiany Solaris. Wino zabutelkowane zostało w butelki o pojemności 0,375 litra.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.