Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 

Herdade do Mouchão Tonel 3-4

999.00
 • Kraj
  Portugalia
 • Region - Portugalia
  Alentejo
 • Zawartość alkoholu
  14.5%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Alicante Bouschet
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Wino produkowane tylko w rocznikach cechujących się wujątkową jakością gron. Jest wyborem najlepszych gron szczepu Alicante Bouschet z najznamienitszych działek w winnicy Carapetos. Winogrona zbierane są ręcznie oraz zgniatane nogami. Po fermentacji w lagares wino dojrzewa w dwóch drewnianych kadziach o numerach 3 i 4 przez 24 miesiące. Następnie leżakuje w butelce kolejne 24-36 miesięcy. Wino o ciemnej, głębokiej barwie. W aromacie odkrywa nuty ciemnych owoców, mięty, kakao, kawy i skóry. Na podniebieniu harmonijne, skoncentrowane, o dojrzałych, krągłych taninach i wyważonej kwasowości. Na finiszu długie, nieco rustykalne. Wspaniałe, niezwykłe wino które wiele zyska z wcześniejszej dekantacji. Robert Parker ocenił je na 96 punktów.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.