Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 
Lopez Crianza

Lopez Crianza

123.00
+
 • Kraj
  Hiszpania
 • Region - Hiszpania
  Ribera del Duero
 • Zawartość alkoholu
  13.5%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Tempranillo
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Crianza to hiszpański termin wskazujący na dwuletni okres leżakowania przed wypuszczeniem na rynek. To wino, pierwsze 12 miesięcy spędziło w beczkach - 70% w beczkach z dębu francuskiego i 30% w beczkach z dębu amerykańskiego, a kolejne 12 - w butelkach. Lopez Cristobal to elegancka mieszanka szczepów: tempranillo (95%) i merlot (5%). Wyraźnie czuć dzikie jagody, czarne porzeczki, maliny i agrest, a także nuty przypraw i nietypowy aromat octu balsamicznego. Wino zrównoważone, dojrzałe, z mnóstwem zaskakujących niuansów. Pełne i gładkie, ale nie nudne, bo taniny przyjemnie drażnią podniebienie, a elegancki posmak palonego drewna zdradza, że mamy do czynienia z poważnym zawodnikiem wymagającym wyjątkowej oprawy. Będzie pasowało do sezonowanych hiszpańskich szynek, jak chociażby jambon, iberico, bellota i do kiełbasy chorizo.

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.