Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj

Casella Family Brands

Historia sukcesu rodziny od skromnych początków była wielokrotnie opowiadana i nadal jest jedną z najbardziej niezwykłych w australijskiej historii winiarstwa. Zaczyna się od Filippo i Marii Caselli wypływających z Włoch do Australii w celu znalezienia lepszego stylu życia i ostatecznie osiedlających się w Yenda w Nowej Południowej Walii. Po wielu latach ciężkiej pracy i zmagań, dopiero w 2001 roku sytuacja rodziny naprawdę się zmieniła. Kierując się wizją Johna, aby stworzyć przystępne wino, które konsumenci chcieliby pić i które mogliby łatwo zrozumieć, wina [z żółtym ogonem] były owocowe, pyszne i miękkie na podniebieniu bez żargonu. Szybki sukces na rynku amerykańskim sprawił, że [żółty ogon] stał się globalnym fenomenem, a winami wciąż cieszą się miliony ludzi na całym świecie każdego dnia.

Pasja Johna do australijskiego winiarstwa i zamiłowanie do ziemi, którą jego rodzina nazywa teraz domem, doprowadziły do rozszerzenia firmy o jedne z najbardziej znanych winnic w kraju. Czcząc dziesięciolecia rodzinnej tradycji winiarskiej, John pragnie zaprezentować regionalną doskonałość najsłynniejszych regionów Australii i powszechnie szanowanych winiarzy.

Do marek Cassela Family Brands należą: Yellow tail, Peter Lehmann Wines, The Magic Box Wine Collection, Brand’s Laira of Coonawarra, Morris of Rutherglen i Baileys of Glenrowan.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony australijskiego producenta win Casella Family Brands.