Twój koszyk jest pusty

Previous Next

wyszukiwanie zaawansowane +

Casella Family Brands

[produkty]

Historia sukcesu rodziny od skromnych początków była wielokrotnie opowiadana i nadal jest jedną z najbardziej niezwykłych w australijskiej historii winiarstwa. Zaczyna się od Filippo i Marii Caselli wypływających z Włoch do Australii w celu znalezienia lepszego stylu życia i ostatecznie osiedlających się w Yenda w Nowej Południowej Walii. Po wielu latach ciężkiej pracy i zmagań, dopiero w 2001 roku sytuacja rodziny naprawdę się zmieniła. Kierując się wizją Johna, aby stworzyć przystępne wino, które konsumenci chcieliby pić i które mogliby łatwo zrozumieć, wina [z żółtym ogonem] były owocowe, pyszne i miękkie na podniebieniu bez żargonu. Szybki sukces na rynku amerykańskim sprawił, że [żółty ogon] stał się globalnym fenomenem, a winami wciąż cieszą się miliony ludzi na całym świecie każdego dnia.

Pasja Johna do australijskiego winiarstwa i zamiłowanie do ziemi, którą jego rodzina nazywa teraz domem, doprowadziły do rozszerzenia firmy o jedne z najbardziej znanych winnic w kraju. Czcząc dziesięciolecia rodzinnej tradycji winiarskiej, John pragnie zaprezentować regionalną doskonałość najsłynniejszych regionów Australii i powszechnie szanowanych winiarzy.

Do marek Cassela Family Brands należą: Yellow tail, Peter Lehmann Wines, The Magic Box Wine Collection, Brand’s Laira of Coonawarra, Morris of Rutherglen i Baileys of Glenrowan.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony australijskiego producenta win Casella Family Brands.

PRODUCENCI WIN DOSTĘPNYCH W NASZYM SKLEPIE

Lavis
Braida
Tenuta Ulisse
Tagaro
Chateau Minuty
Waimea Estate
Tinpot Hut
Drappier
Canella
Moet Chandon
Veuve Clicquot
Dom Perignon
Tenuta Sant Antonio
Varvaglione Vigne & Vini
Muga
Enoport
Peter Lehmann
Raventos Codorniu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ze świata wina:

Zapisz się do naszego newslettera!

Uzyskaj dostęp do sezonowych promocji. Odbierz swój rabat dla stałych klientów.

Kontakt

Wine & Spirits Market
ul. Jagielska 61B
02-886 Warszawa

biuro@wine-market.pl

Tel: 515-258-661